Promocja:

Więźba dachowa:
Cena: 790 zł netto.

Dlaczego nasza firma?

  • Darmowe wyceny dachu!
  • Sprzedaż przez telefon!
  • Sprzedaż na raty!
  • Profesjonalne doradztwo!
  • Konkurencyjne ceny!

Pełna oferta:

http://manex-wroclaw.pl

Dachówki ceramiczne Creaton

Creaton to jeden z największych producentów dachówek ceramicznych na świecie. Produkuje dachówki zakładkowe (faliste) jak również dachówki płaskie (karpiówki czy domino). Każdy model dachówki produkowany jest w bardzo boagetj gamie kolorystycznej, co bardzo ułatwia dobór odpowiedniego koloru pokrycia dachowego na Twój dom.

Przy produkcji dachówek Creaton zwraca szczególną uwagę na jakość swojego produktu, dlatego dachówki tej firmy wyróżniają się bardzo dobrą jakością za rozsądną cenę. Creaton jako jedyny na polskim rynku udziela aż 50 - letniej gwarancji na swoje produkty.

Co jeszcze przemawia za dachówką Creaton? Otóż to, że jest wypalana w bardzo wysokiej temperaturze 1100 stopni, a to sprawia, że jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne, posiada bardzo wysoki zamek, co daje niesamowitą "szczelność" pokrycia dachowego oraz to, że jest powlekana bardzo dobrymi powłokami farby (angoba czy glazura) co bardzo wzmacnia warstwę zewnętrzną dachówki.

Nasza hurtownia oferuje wszystkie modele dachówek Creaton takie jak:

Dachówki zakładkowe:

Dachówki płaskie:


Zapraszamy do nas. Na podstawie projektu pomożemy dobrać odpowiednią dachówkę na Twój dach oraz bezpłatnie wyliczymy jego koszt.


Napisz do nas, zrobimy bezpłatną wycenę z możliwością negocjacji ceny!


Manex Wrocław - Pokrycia dachowe
tel. (71) 352 11 11
tel. (71) 352 10 08
e-mail: slawek@manex.wroclaw.pl
e-mail: tomasz@manex.wroclaw.pl

Uwaga: nasz obszar transportu to województwo Dolnośląskie.
M.in: · Wrocław · Bielany Wrocławskie · Strzelin · Oława · Świdnica · Sobótka · Brzeg Dolny · Trzebnica · Wałbrzych · Dzierżoniów · Głogów · Jelenia Góra · Opole

Hurtownia Manex Wrocław:
Tel: (71) 352 11 11
E-mail: biuro@manex.wroclaw.pl

© Copyright 2013