Promocja:

Więźba dachowa:
Cena: 790 zł netto.

Dlaczego nasza firma?

  • Darmowe wyceny dachu!
  • Sprzedaż przez telefon!
  • Sprzedaż na raty!
  • Profesjonalne doradztwo!
  • Konkurencyjne ceny!

Pełna oferta:

http://manex-wroclaw.pl

Nasz zespół

DZIAŁ HANDLOWY:

Sławomir Tutak
tel. 601 059 003  
slawek@manex.wroclaw.pl  
Tomasz Pańczuk
tel. 603 757 441  
tomasz@manex.wroclaw.pl  
Andrzej Rojek
tel. 727 455 777  
andrzej@manex.wroclaw.pl  
Artur Połetko
tel. 516 133 329  
artur@manex.wroclaw.pl  

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI:

Jacek Kielich
tel. 667 757 801  
jacek@manex.wroclaw.pl  
Krzysztof Tkocz
tel. 603 752 476  
krzysztof@manex.wroclaw.pl  
Tomasz Kielich
tel. 533 825 228  
wyceny@manex.wroclaw.pl  
Paweł Koszykowski
tel. 790 273 299  
pawel@manex.wroclaw.pl  
Kacper Jaworski
tel. 606 456 568  
kacper@manex.wroclaw.pl  

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

Główny Księgowy:
Bożena Bąk
bozena@manex.wroclaw.pl  
Referent d.s. Księgowości:
Katarzyna Kołkowska
katarzyna@manex.wroclaw.pl  
Referent d.s. Księgowości:
Marta Wójs
marta@manex.wroclaw.pl  
Referent d.s. Księgowości:
Daria Pytel
daria@manex.wroclaw.pl  

MAGAZYN:

Tomasz Stach
Janusz Adamczyk
Sebastian Gwizdowski
Karol Bodnar


DZIAŁ TRANSPORTU:

Wiesław Raczyński
Auto z HDS-em, załadunek: 22 tony  
Ryszard Jarosz
Auto z HDS-em, załadunek: 18 ton  
Dariusz Soberka
Bus, załadunek: 1,5 tony  
Michał Skrądź
Bus, załadunek: 1,5 tony  


Zapraszamy do współpracy:


Napisz do nas, zrobimy bezpłatną wycenę z możliwością negocjacji ceny!


Manex Wrocław - Pokrycia dachowe
tel. (71) 352 11 11
tel. (71) 352 10 08
e-mail: slawek@manex.wroclaw.pl
e-mail: tomasz@manex.wroclaw.pl

Uwaga: nasz obszar transportu to województwo Dolnośląskie.
M.in: · Wrocław · Bielany Wrocławskie · Strzelin · Oława · Świdnica · Sobótka · Brzeg Dolny · Trzebnica · Wałbrzych · Dzierżoniów · Głogów · Jelenia Góra · Opole

Hurtownia Manex Wrocław:
Tel: (71) 352 11 11
E-mail: biuro@manex.wroclaw.pl

© Copyright 2013